Men's Club Championships - Round 2 PROVISIONAL

Club News : Men's Club Championships - Round 2 PROVISIONAL

These are provisional tee times for Sunday 26th July and are subject to change. The last 4 groups will consist of the 12 best gross scores from Saturdays 1st round.

08:02  18   Competition   
  Ross Toten
  Andrew Barnes
  Peter Schlesinger
  10
08:10 18   Competition 
  Pete Sturman
  Julian Seviour
  Martin Burge
  10
08:18 18   Competition
  Thomas Mayo
  Matthew Payne
  Colin Hayes
    10
08:26 18   Competition
  Joshua J Marsh
  Colin Hynds
  Douglas Toogood
    10
08:34 18   Competition
  Peter Folland
  Neil McGuinness
  James Rustell
    10
08:42 18   Competition
  Jordan J Hill
  Richard Branch
  Josh J Harrington
    10
08:50 18   Competition
  Phil Brocks
  David Wright
  Keith Beal
    10
08:58 18   Competition
  Peter Maunder
  Nick Wigzell
  Andy Legg
    10
09:06 18   Competition
  Daniel Sandquest
  Ian Holwill
  Tom Grant
    10
09:14 18   Competition
  Stu Finlay
  Michael Oshea
  Andrew Brown
    10
09:22 18   Competition
  David J Sugrue
  Nigel Hall
  Stephen James
    10
09:30 18 ps Competition
  Jon Flagg
  Michael Norris
  Peter Foote
    10
09:38 18   Competition
  David Chalker
  Rod Painter
  Dave Hopes
    10
09:46 18   Competition
  John Cocks
  Keith Walker
  Michael Hillier
    10
09:54 18   Competition
  Anthony Cutting
  Philip Daggatt
  David Barnes
    10
10:02 18   Competition
  Ian O'Connor
  Ken White
  James Schlesinger
    10
10:10 18   Competition
  Neil Dicks
  Luke L Edkins
  Paul Seek
    10
10:18 18   Competition
  Nigel Coleman
  Martin Palmer
  Adrian Brewer
    10
10:26 18   Competition
  Paul Ashman
  Shane Iles
  Michael Chu
    10
10:34 18   Competition
  Neil Hannaford
  Mark Adams
  Bryn Withers
    10
10:42 18   Competition
  Andrew Pang
  Tim Edwards
  Keith Jones
    10
10:50 18   Competition
  Steven Regler
  John Voysey
  Gary Jefferies
    10
10:58 18   Competition
  Mark Holwill
  Robert Storey
  Shayne Cann
    10
11:06 18   Competition
  Ben B Mines
  Simon Barnes
  Luke Townsend
  Aaron Blaney
  10
11:14 18   Competition
  Steve Burns
  Ryan R Matthews
  Darran O'Connor
    10
11:22 18   Competition
  Jim Worsley
  Ian Whittamore
  Neil Jelly
    10
11:30 18   Competition
  Colin Cook
  Simon Addison
  Matthew Gaisford
    10
11:38 18   Competition
  Jonathon Reeve
  Adam Seviour
  James Palmer
    10
11:46 18   Competition
  Simon Curtis
  Jonathan Ward
  Steve Arnold
    10
11:54 18   Competition
  Rod Jelly
  Gary Quin
  Malcolm Lloyd
    10
12:02 18   Competition
  Alex Fraser
  Nathan Matthews
  David "disco" Jukes
    10
12:10 18   Competition
  Roger Smith
  Timothy TJ Barnard
  Jordan Lawrence
    10
12:18 18   Competition
  Paul Lewis
  Gordon Archer
  Matthew Bullus
    11
12:26 18   Competition
  Rob Edney
  Stan Whitley
  Oliver Worts
    11
Switch to Desktop ViewSwitch to Mobile View